UDOSTĘPNIJ

Do szokującego wydarzenia doszło w Dubaju na jednej z plaż, kiedy to dwudziestoletnia kobieta zaczęła tonąć. Mimo sytuacji w jakiej się znalazła, jej ojciec torował drogę nadbiegającym ratownikom.

Mężczyzna miał zachowywać się agresywnie. Zgodnie z relacją, ojciec odpychał ratowników z niemałą siłą, gdyż starał się utrzymać wszelką pomoc z dala od swej córki.

Kontrowersyjne zachowanie ojca wzięło się z wyznawanej przez niego wiary. Głęboko wierzył w to, że lepsza dla jego córki jest śmierć, niż dotknięcie przez obcych mężczyzn. Według ojca, taki dotyk mógł zhańbić jego córkę.

Col Burqibah, zastępca dyrektora departamentu d.s. poszukiwań i ratownictwa Policji w Dubaju, poinformował o tym, że na skutek działań ojca tonącej, kobieta zmarła. Policjant jednak uważa, że niewiele było trzeba, by sprawa miała inne zakończenie.

Po śmierci kobiety jej ojciec został zatrzymany. Przeciw niemu zostało postawione oskarżenie o utrudnianie pracy ratownikom.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOindependent.co.uk
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKapitalizm vs socjalizm (sonda video)
Następny artykułWolny poker, wolne konopie, wolności obywatelskie – to nie roszczenia, to normalność
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również