UDOSTĘPNIJ
Fot. Youtube (Inicjatywa Tato.Net) / wikimedia

Chociaż ojciec prezydenta, Jan Duda, rzadko komentuje poczynania swojego syna na bardzo odpowiedzialnym stanowisku, tym razem postanowił otwarcie wypowiedzieć się w sprawie decyzji dotyczącej weta ustaw o KRS oraz SN. Bez wątpienia nie wszystkim spodoba się jednak bezpośredni ton radnego z ramienia PiS.

– Mam pełne zaufanie do syna. Mogłem snuć różne scenariusze, ale w tej sytuacji były dwa: skierowanie ustaw do Trybunału Konstytucyjnego lub zawetowanie – powiedział dziennikarzowi dziennikpolski24.pl prof. Jan Duda. Dodał także kilka prywatnych słów w tej kwestii, które bez wątpienia podbudują samego prezydenta.

– Jestem dumny z syna za podjęcie odpowiedzialnej decyzji – stwierdził otwarcie ojciec Andrzeja Dudy, sygnalizując bardzo silne poparcie dla podjętych przez niego kroków.

Jako że Jan Duda sam jest radnym z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, prawdopodobnie nie wszystkim jego wyborcom spodobają się słowa na temat upragnionego przez opozycję weta. Profesor stanął jednak stanowczo po stronie syna i jego polityki, czym zaskarbił sobie zapewne zaufanie innej grupy obywateli.

ZOBACZ TAKŻE

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również