UDOSTĘPNIJ
fot. flickr.com

Chociaż naprawdę niewiele osób się tego spodziewało, w amerykańskiej Fox News wybuchł ogromny skandal. Jeden z czołowych przedstawicieli stacji został zawieszony po tym, jak wysłał swoje nieprzyzwoite fotografie co najmniej trzem kobietom pracującym dla tej samej telewizji. Sprawa zatrzęsła w posadach mediami w USA.

Eric Bolling, który od lat pracuje dla Fox News, miał rozsyłać nieodpowiednie fotografie jednej współpracowniczce ze swojej stacji oraz dwóm związanym umową z Fox Business. Prezenter został więc zawieszony na czas dochodzenia, które stwierdzi zasadność zarzutów.

Adwokat gwiazdy odciął swojego klienta od wszelkich oskarżeń oraz zapewnił, że będzie on w pełni współpracował z osobami prowadzącymi tę sprawę. Nie zmieniło to jednak faktu, iż oskarżenia wobec Bollinga wywołały ogromny skandal, o którym grzmią teraz wszystkie amerykańskie media.

Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy przypadek afery na tle seksualnym w Fox News. Już wcześniej z podobnych powodów ze stacją rozstali się długoletni komentator Bill O’Reilly oraz prezes Roger Ailes.

ZOBACZ TAKŻE

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również