UDOSTĘPNIJ

Magdalena Ogórek zdradziła dość zaskakujące kulisy dotyczące kampanii prezydenckiej i pomysłów jakie na nią miała SLD, czyli partia, z której poparciem wystartowała w wyborach.

Nie chcę, żebyście potraktowali to panowie jako anegdotę, bo jest to szczera prawda; ja w kampanii borykałam się naprawdę z poważnymi propozycjami, pod tytułem, że jeszcze gen. Kiszczak nie jest w kampanii pijarowo wykorzystany – wyjawiła na antenie Polsat News Magdalena Ogórek

Polityk mówiła też o braku jedności wewnątrz SLD. Stwierdziła, że zaobserwowała wyniszczająca walkę pomiędzy poszczególnymi frakcjami partyjnymi, które jej zdaniem destrukcyjnie wpływają na wykonywanie merytorycznej pracy.

Ostatecznie Magdalena Ogórek w wyborach prezydenckich uzyskała 2,38% głosów, co było wynikiem poniżej oczekiwań SLD. Część działaczy natychmiast odcięła się od polityk. Co ciekawe, niektórzy nazywali ją „Korwinem” w spódnicy, ze względu na podobieństwo programowe kandydatki z programem głoszonym przez lidera KORWiNy.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOPolsat News
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSztuka (nie)dostępna
Następny artykułSyn Chajzera zginął w wypadku. „Z góry dziękuję za modlitwę”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również