UDOSTĘPNIJ
fot. Twitter/magdalena.ogorek

Magdalena Ogórek, kandydatka na prezydenta Rzeczpospolitej w wyborach 2015 roku rozwija swoją karierę polityczną z dala od SLD, z którym była związana jeszcze dwa lata temu. Dziś mocno skręca w prawo.

Dziennikarka Aneta Mościcka umieściła na Twitterze wpis, w którym oskarża polityk o sezonowość poglądów. Zażartowała też z jej nazwiska. Ogórek wypowiadała się już pochlebnie o Jarosławie Kaczyńskim, a jej poglądy odbiegają dosyć mocno o tych prezentowanych przez partię, która popierała ją w wyścigu do fotela prezydenckiego.

Od kiedy też zdystansowała się od Sojuszu Lewicy Demokratycznej promuje tradycyjną rodzinę. Wystąpiła z mężem w TVP, a paparazzi sfotografowali rodzinę, gdy ta zmierzała do kościoła.

Ogórek wypowiadała się już pochlebnie o Jarosławie Kaczyńskim, a jej poglądy odbiegają dosyć mocno o tych prezentowanych przez partię, która popierała ją w wyścigu do fotela prezydenckiego.

Nic jednak nie wiadomo o jej planach przystania z jakąkolwiek partią. Wiadomo jedynie, że romans Magdaleny Ogórek z SLD był raczej spowodowany potrzebą wybicia się w świecie polityki, co pokazał zresztą czas.

Internauci, choć nie wszyscy, także przyłączyli się do narracji Mościckiej.

 

 

 

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również