UDOSTĘPNIJ
fot. flickr

Donald Trump podczas zwycięskiej kampanii prezydenckiej zapewniał swoich wyborców, że jedną z pierwszych rzeczy jakie zrobi to doprowadzenie do wszczęcia śledztwa przeciwko jego rywalce, Hillary Clinton oraz osadzenie jej w więzieniu. Teraz jest już oficjalne, że do niczego takiego nie dojdzie. 

Prezydent-elekt Stanów Zjednoczonych, Donald Trump, przez całą swoją kampanię przekonywał swoich wyborców do tego, że jego rywalka – kandydatka demokratów, Hillary Clinton, to przestępczyni. Zapewniał również, że jeśli wygra to zrobi wszystko, by Clinton stanęła przed sądem i odpowiedziała za swoje winy.

Jak się jednak okazuje, po zwycięstwie w wyborach Donald Trump nie zamierza spełniać swojej obietnicy złożonej Amerykanom, którzy na niego zagłosowali. Potwierdziła to oficjalnie jego doradczyni ds. przejęcia administracji, Kellyanne Conway.

 – Kampania się skończyła i Trump chce być ponad to. Kiedy prezydent elekt, który jest jednocześnie liderem partii, mówi jeszcze przed zaprzysiężeniem, że nie chce stawiać zarzutów, to jest to bardzo silny przekaz – powiedziała Conway w rozmowie z telewizją MSNBC.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh, źródło: msnbc

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNowa moda. Kobiety masowo chwalą się w sieci cellulitem (foto)
Następny artykułLegia i Borussia pobiły dwa rekordy Ligi Mistrzów (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również