UDOSTĘPNIJ

Polityka jest dziedziną, która wymusza szczególne pielęgnowanie wizerunku. Zazwyczaj wymaga się, aby był on stonowany i wyważony. Dlatego też tak zaskakuje, kiedy politycy odchodzą od tego kanonu. Problem polega na tym, że młode aktywistki mogą być również wrabiane przez internautów. 

Czy tak było w przypadku jednej z łódzkich radnych? Jeden z naszych czytelników podesłał nam nagie zdjęcia kobiety, którą jak twierdzi jest Paulina Setnik. Sama zainteresowana jednak zaprzecza. Czy internauci chcą ją wrobić i rozpowszechniają nieprawdziwe informacje?

Zdjęcie w żadnym wypadku nie pochodzi z jej prywatnych zbiorów – zostało opublikowane przez fotografa w dostępnym dla wszystkich serwisie maxmodels.pl, zrzeszającym osoby pracujące w modelingu.

Fotografia przedstawia nagą kobietę, prezentującą swoje wdzięki w ogrodzie. Modelka ma na sobie jedynie naszyjnik. Według naszego czytelnika jest nią Paulina Setnik – młoda, łódzka radna.

Ta jednak skontaktowała się z naszą redakcją i zaprzecza.

Uprzejmie informuję, że osoba, która pozowała do aktu z serwisu maxmodels.pl to nie ja – komentuje sprawę Paulina Setnik.

Czy więc krążąca dziś po sieci informacja o sesji radnej to niesmaczny „dowcip” ze strony internautów?

FOTOGRAF PIOTR B. „CASLET”

BOSKIE ciało tej modelki kusi tysiące internautów!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również