UDOSTĘPNIJ

W sieci pojawiło się nagranie pochodzące z przesłuchania jakie w ostatnim czasie przeprowadzili policjanci z grójeckiej policji. To co można usłyszeć na nagraniu to mnóstwo przekleństw, gróźb oraz odgłosy bicia.

„Przesłuchanie świadka KPP Grójec” – taki tytuł nosi nagranie, które pojawiło się w sieci. Słyszymy na nim rozmowę dwóch mężczyzn – policjanta oraz przesłuchiwanego.

Ten pierwszy nie przebiera w słowach, co drugie słowo pada wulgaryzm i groźba.

– Kutasie […], kondomie zużyty[…], chuju ze wsi, przypierdolę ci, przybiję ci, taki jestem chuj. Albo sobie pomożesz, albo ja cię kurwa dojadę. Gdybyś miał cipę to bym cię zruchał. Wyruchałbym cię jak młodą dziwkę – mówi policjant do przesłuchiwanego.

Słowa funkcjonariusza przerywają odgłosy bicia przesłuchiwanego, uderzania nim o stół i szafki.

Sprawą zajęła się już prokuratura, która zlokalizowała osobę odpowiedzialną za wrzucenie nagrania do sieci. Będzie ona przesłuchana a jej nagranie zweryfikowane w celu ustalenia czy rzeczywiście pochodzi ona z komendy w Grójcu.

– Nagranie zostało zlokalizowane przez policjantów z wydziału do walki z cyberprzestępczością – poinformował asp. sztab. Andrzej Lewicki z KWP w Radomiu.

Poniżej zamieszczamy nagranie, jednak ostrzegamy, że ze względu na wulgaryzmy i przemoc, jest ono przeznaczone jedynie dla osób pełnoletnich.

To kolejne już ujawnione w ostatnim czasie nagranie i sprawa, gdzie policja maltretuje zatrzymanych. Najgłośniejsza z nich to sprawa śmierci Igora Stachowiaka, do którego śmierci doprowadzili funkcjonariusze policji.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również