UDOSTĘPNIJ
Fot. BBC News - Facebook

Sąd w Algierii wydał wreszcie wyrok w sprawie ojca, który dla zdobycia popularności w internecie w szokujący sposób naraził życie swojego dziecka. Wiadomo już, że mężczyzna spędzi w więzieniu 2 lata.

Młody ojciec został zatrzymany w niedzielę po tym, gdy w internecie opublikował kontrowersyjne zdjęcia oraz nagrania. Uwieczniały one moment, w którym trzymał on jedną ręką za oknem swoje małe dziecko. Wszystko działo się w mieszkaniu na 15 piętrze wysokiego budynku. Mężczyzna potrącał synem, zachowując się, jakby cała sytuacja po prostu go bawiła.

Według mediów ojciec zrobił to, aby stać się popularny w mediach społecznościowych. Filmik, na którym widać, jak w okrutny sposób naraża życie własnego dziecka, podpisał bowiem: „Tysiąc lajków albo go upuszczę”.

Tamtejszy sąd bardzo szybko wydał wyrok. Od aresztowania minęło zaledwie kilka dni, a już oficjalnie wiadomo, że młody ojciec spędzi w więzieniu dwa lata. Został skazany za narażenie życia syna na ogromne niebezpieczeństwo. Nie udało mu się chyba także zdobyć takiej popularności, na jaką liczył.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również