UDOSTĘPNIJ
fot. flickr / picasaweb

Prawdziwą fortunę i nowe Prosche Cayman zdobył jeden z kibiców, który prawidłowo wytypował 15 meczów na EURO 2016. 

Zakład bukmacherski STS zorganizował konkurs, w którym do wygrania było nowiutkie Porsche Cayman (wartość ok. 250 tys. złotych). Warunki konkursu były proste – ten z kibiców, który poprawnie wytypuje największą ilość meczów, dostaje główną nagrodę.

Zwycięzcą okazała się osoba, która poprawnie wytypowała 15 meczów. Oprócz nagrody głównej, czyli nowego Porsche, zwycięzca konkursu zgarnie oczywiście wygraną za zakład (postawił 10 złotych) tj. 370 tysięcy złotych.

Co ciekawe, niewiele brakowało, by jego wygrana była dwukrotnie większa. W drugim kuponie, który również postawił za 10 złotych, nie wytypował poprawnie tylko jednego wyniku. Gdyby nie to, wygrana sięgnęłaby w sumie ponad 700 tysięcy złotych.

Z kolei jak poinformował inny zakład bukmacherski – eFortuna, jeden z ich klientów postawił na zwycięstwo Polski w całym turnieju 2,7 tys. złotych. Jeśli jego typowanie się sprawdzi to zgarnie blisko 120 tysięcy złotych.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: wirtualna polska

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułBukmacher Jamnik typuje mecz. Wyborny film (video)
Następny artykułEURO’16: Kontrowersyjna kampania przeciwko AIDS w barwach narodowych drużyn (zdjęcia)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również