UDOSTĘPNIJ
fot. Facebook/Greenpeace Polska

Jan Szyszko jest jednym z najmocniej krytykowanych ministrów w rządzie PiS. Wszystko za sprawą jego decyzji o wycince Puszczy Białowieskiej, motywowanej walką z kornikiem drukarzem. Do tej pory Szyszko był wielokrotnie atakowany werbalnie. Tym razem jego przeciwnicy posunęli się o krok dalej.

Jan Szyszko, podczas międzynarodowej konferencji dotyczącej lasów, musiał się skonfrontować ze swoimi najbardziej zagorzałymi wrogami. Mowa o działaczach Greenpeace, w których opinii minister dąży do kompletnego zdewastowania Puszczy Białowieskiej.

Członkowie organizacji spotkali Jana Szyszko na samym początku konferencji. Rozwinęli transparenty z apelami o zaprzestanie wycinki. Nie był to jednak jedyny sposób, w jaki zademonstrowali niechęć wobec działań ministra. Szyszko został fizycznie zaatakowany – działacze obsypali go trocinami.

Przed chwilą, podczas rozpoczęcia międzynarodowej konferecji dotyczącej lasów, minister środowiska i zaproszeni delegaci dostali bardzo czytelny sygnał: to, co najlepiej symbolizuje działania podejmowane przez naszego ministra w Puszczy, to trociny… dlatego otrzymał je dzisiaj w niespodziewanym “prezencie” – czytamy na fanpage`u Greenpeace.

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również