UDOSTĘPNIJ

Wyniki wyborów prezydenckich 2015 pokazały nam po raz kolejny, że jedynym rozwiązaniem obecnej sytuacji w Polsce jest podpalenie tego kraju, zburzenie tego co się ostanie i zaoranie gruntu wzdłuż i wszerz pod nowe państwo. Każdy kto miał nadzieję na zmianę, choćby minimalną po raz kolejny musi obejść się smakiem, spakować manatki i uciekać z tego kraju jak najdalej.

Jeśli wierzyć badaniu exit polls – a nie mamy powodów by przypuszczać, że ten sondaż pomyli się aż o 15-30% – to pierwszą turę wygrał kandydat „z allegro” i obecnie urzędujący żyrandol „wpadka”.

Kompletnie żadnego znaczenia nie ma to kto wygra w drugiej turze. Czy to będzie Komorowski, czy Duda – młodzi ludzie tak czy siak będą nadal skazani na wygnanie, na banicję i wypędzenie albo życie za 1200 złotych miesięcznie. Czeka nas kolejne 5 lat POPiSu, beznadziejności władzy zajmującej się własnymi problemami a nie problemami społeczeństwa, skupiającej się na poszerzaniu wpływów przy korycie i nakładania na Polaków coraz to nowszych podatków i obostrzeń prawnych. Nie zmieni tego ani Duda, ani Komorowski – nie zmieni tego ani PiS, ani PO.

I nie, wybory parlamentarne tego nie zmienią bo żadna z antysystemowych formacji (KORWiN i Kukiz?) nie zdobędzie więcej niż 20%. Razem w sumie mogą tyle zdobyć a to o wiele za mało by mieć realny wpływ na rządzenie bo będą skutecznie blokowani przez POPiS-owego koalicjanta.

Podpalić, zburzyć i zaorać. Albo uciec.

Bądź na bieżąco z moimi wpisami. Kliknij Lubię to!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTak myliły się sondaże wyborcze tuż przed wyborami
Następny artykułKukiz nie poprze w II turze żadnego z kandydatów
Bogdan Huzar

Przeciwnik ochlokracji i mentalnej bolszewii, poddający krytyce prawicowe wstecznictwo i lewicowe burzycielstwo. Zwolennik mocnego i scentralizowanego przywództwa, swobody gospodarczej i własności prywatnej.

Zobacz również