UDOSTĘPNIJ

Do sieci trafił przedziwny film, na którym widać jak przebywający na Węgrzech imigranci wyrzucają jedzenie oraz wodę na tory. Agresywni przybysze, których uchwyciła kamera gardzą oferowaną im pomocą.

Dramat setek tysięcy uchodźców trwa. Niestety, pośród kobiet i dzieci w rozpaczliwej sytuacji są również agresywni mężczyźni, którzy pokazują swe oblicze. Na stacji kolejowej wpadli w furię i zaczęli odmawiać udzielanej im pomocy. Następnie wyrzucali jedzenie i wodę na tory kopiąc butelki.

Zamieszanie na Węgrzech rozpoczęło się, gdy imigranci próbowali pojechać pociągiem, na który kupili bilety, z Budapesztu do Austrii. Ten jednak zatrzymał się po 40 km w miejscowości Bicske, stając się „pułapką”. Węgrzy zorganizowali autobusy, by przewieźć ich do obozu dla uchodźców.

Węgierska policja opublikowało nagranie, na którym widać jak uchodźcy gardzą pomocą. Premier Orban przekonuje zaś, że przyjmowanie uchodźców nie ma sensu, ponieważ oni i tak chcą dostać się jedynie do Niemiec.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSenat przeciwko propozycji prezydenta. Nie będzie referendum
Następny artykułZnalazcy „złotego pociągu” ujawniają swe dane i mówią o przestępstwie
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również