UDOSTĘPNIJ

Bronisław Komorowski ruszył z agresywną kampanią tuż po ogłoszeniu wyników wyborów z części komisji, z których wynika, że przegrał dość znacznie z Andrzejem Dudą.

Na reakcję sztabu prezydenta nie trzeba było długo czekać. Wypuszczono spot, którego jasnym przekazem jest to, iż prezydent Komorowski jest za JOW-ami. Z materiału dowiadujemy się również, że Andrzej Duda opowiada się przeciwko jednomandatowym okręgom wyborczym.

Komorowski zapowiada referendum ws. jednomandatowych okręgów wyborczych, zmian w ordynacji wyborczej oraz systemu podatkowego.

– Trzeba wyciągnąć wnioski z wczorajszego głosowania. Należy słuchać wyborców. Odczytuję poparcie dla Pawła Kukiza jako oczekiwanie wyborców na referendum. W związku z tym zamierzam zarządzić ogólnopolskie referendum ws. jednomandatowych okręgów wyborczych, zmian w ordynacji wyborczej i likwidacji finansowania partii z budżetu – mówił Komorowski.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułO tym jak POPiS zapewnił sobie władzę na kolejne kilkadziesiąt lat
Następny artykułNa czas ciszy wyborczej TVP usunęło tylko wywiad z Braunem
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również