UDOSTĘPNIJ

Na najwyższych szczeblach władzy ludzie mają swoje tajemnice. Nowy minister zdrowia należy do tajnego bractwa. Są tam sekretne obrzędy i inne tajemnice.

Nowy minister zdrowia nie kryje się z tym, że należy do bractwa. Jest ono wzorowane na tych amerykańskich i również posiada swoje tajemnice.

Łukasz Szumowski jest poważanym członkiem bractwa o nazwie Arkonia. Pełni w nim również najwyższą funkcję w hierarchii, czyli filistra.

ZOBACZ TAKŻE: Na zakazie handlu w niedziele zarobią… najwięksi giganci handlowi

To jedno z elitarnych bractw, które w swoje szeregi przyjmuje tylko uczniów poważanych uczelni. Należał do niej również gen. Władysław Anders.

Nie można do tego bractwa dostać się prosto z ulicy. Nawet nie wiadomo, ile jest w nim członków. Trzeba zostać wprowadzonym przez pełnoprawnych braci i przejść okres próbny tzw. fuksowanie. Na koniec jest egzamin, który też jest owiany tajemnicą.

Nowy minister zdrowia pomaga członkom bractwa

Członkiem jest się przez całe życie i po ukończeniu studiów ma się moralny obowiązek pomagania członkom bractwa. Może to być pomoc organizacyjna czy finansowa, ale także wspieranie radami młodszych kolegów.

ZOBACZ TAKŻE: A więc wojna. Legenda opozycji pójdzie siedzieć

Minister Szumowski gdy tylko został powołany na to stanowisko, w mediach społecznościowych dostał wielkie wsparcie od braci i przypomniano mu dewizę jaka przyświeca bractwu, czyli „prawdą a pracą”.

Źródło: se.pl

11 teorii spiskowych, które okazały się prawdą


11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również