UDOSTĘPNIJ

To kolejna hitowa wypowiedź płynąca z obozu władzy. Podczas rozmowy z Pawłem Wojtunikiem, była wicepremier Elżbieta Bieńkowska nie może uwierzyć, że ktoś chciałby pracować za 6 tys. złotych. „Niemożliwe, żeby ktoś za tyle pracował” – mówi. 

– Mówi, ja dostawałam, powiem ci 6 tysięcy… 6 tysięcy… Rozumiesz to? Albo złodziej, albo idiota… To jest niemożliwe, żeby ktoś za tyle pracował. Ona mówi, że jej koledzy z uczelni się w głowę pukają, albo nie wierzą właśnie, a jak uwierzą, to się w głowę pukają, co ona tu jeszcze robi – podaje portal niezależna.pl.

Rozmowa wicepremier z Wojtunikiem jest pełna rewelacji. Wcześniej informowaliśmy o fragmentach taśmy, które jasno sugerują, że za podpaleniem budki pod rosyjską ambasadą 11 listopada 2013 roku stały służby, nie uczestnicy pochodu.

Materiał został opublikowany przez tygodnik „Do Rzeczy”, a zdobyty przez dziennikarza Cezarego Gmyza. Jest w całości dostępny w serwisie Youtube. Co ciekawe, w mediach głównego nurtu nie poświęca się tematowi zbyt wiele czasu. Poniżej publikujemy cały zapis rozmowy dostępny na portalu youtube.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułGdzie system się bije, tam antysystem korzysta.
Następny artykułAntysystemowcy powinni zagłosować na A.Dudę
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również