UDOSTĘPNIJ
fot. youtube

W sieci pojawiło się nagranie, z którego wynika, że policjanci wbrew powielającym się oskarżeniom – udzielili pierwszej pomocy postrzelonemu mężczyźnie, który uczestniczył w stadionowej burdzie podczas meczu w Knurowie.

Na nagraniu widać jak po tym gdy postrzelony mężczyzna upadł na ziemię i został przeniesiony na drugą stronę boiska – policja natychmiast przemieściła się w kordonie w jego kierunku, otoczyła rannego i dwóch policjantów, którzy przy użyciu specjalistycznej apteczki zaczęli udzielać mu pierwszej pomocy.

Niestety na nagraniu widać także jak podczas udzielania rannemu mężczyźnie przez policję pierwszej pomocy w jej kierunku, ze strony trybun lecą ciężkie przedmioty (przypominające deski i kamienie) i petardy.

Poniżej publikujemy nagranie opublikowane na portalu youtube.com, które przeczy wcześniejszym oskarżeniom wysuwanym pod adresem policji o nieudzielenie pomocy postrzelonemu mężczyźnie.

bh, źródło: youtube.com

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułBraun bardzo ostro o prezydencie „Zdrajca kontaktował się z FSB”
Następny artykułLis popiera prezydenta „Żmudna praca albo destrukcja”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również