UDOSTĘPNIJ
źródło: pixabay.com, pexels.com

To wiadomość dosłownie z ostatniej chwili! W przerażającym pożarze ucierpiało dziesiątki osób – życie, według wstępnych informacji pojawiających się w chaosie medialnych, straciło kilkanaście, dziesiątki walczą o życie, a setki uciekają w panice. Służby robią co w ich mocy, jednak tragedia zdaje się ich przerastać.

Koszmarne sceny rozgrywają się w luksusowym hotelu położonym w Batumi, gruzińskim centrum turystycznym. Na miejscu, w katorżniczej akcji ratunkowej bierze udział kilkanaście zastępów służb ratunkowych, w tym głównie straży pożarnej, która robią wszystko co w ich mocy, by ocalić jak najwięcej z uwięzionych w piekle osób.

ZOBACZ TAKŻE: Piekło na Śląsku! Ogromny pożar szpitala, w środku nastolatkowie

W chaosie informacyjnym pojawiają się doniesienia o co najmniej 12 ofiarach śmiertelnych, oraz dziesiątkach ciężko rannych. Oprócz tego setki ludzi zostało ewakuowanych z pochłanianego przez pożar obiektu.

Ofiary z Polski?

Według najświeższych informacji, wśród ofiar znajdują się głównie bardzo zamożni obywatele z Turcji oraz Izraela. Na razie nie ma doniesień ze strony polskiego ministerstwa spraw zagranicznych o ofiarach wśród obywateli naszego kraju.

Chaos informacyjny

Służby nie potrafią aktualnie ustalić przyczyny koszmarnego w skutkach pożaru. Pod uwagę brane są celowe podpalenie; potencjalna eksplozja, która wywołała wybuch ognia oraz tragiczna w skutkach awaria instalacji elektrycznej.

ZOBACZ TAKŻE – Roje much, pożary, plagi szczurów. Polacy boją się spać 

10 POTĘŻNYCH kataklizmów, które wstrząsnęły ludzkością


Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2017 roku

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKościół przerobili na BURDEL. Nazwali go…
Następny artykułOficjalne! Nowoczesna zmieniła nazwę
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również