UDOSTĘPNIJ
Fot. Instagram/Anna Przybylska

Jej rodzina jest dalej w szoku po tej straszliwej tragedii. Na jaw wychodzą okropne kulisy śmierci Anny Przybylskiej.

Anna Przybylska była przepiękną i pełną energii aktorką z wielkim talentem. Miliony polaków pamiętają ją z ról w „Karierze Nikosia Dyzmy”, „Dnia świra” czy z serialu „Daleko od noszy”.

Zmarła 3 lata temu po zmaganiach z rakiem. Ciężko chorowała i przeżywała to cała rodzina. Wtedy nie wiedzieli, że pierwsze objawy zaczęły się dużo wcześniej.

ZOBACZ TAKŻE: Wstrząsające informacje. Nie żyje największa gwiazda Big Brothera

Niegdyś pełna energii aktorka, w końcu zaczęła podupadać na zdrowiu. Chociaż zawsze była uśmiechnięta, to z czasem nie miała humoru i zamykała się w sobie.

Kulisy śmierci Anny Przybylskiej

Przybylska zmagała się z depresją i nikt z bliskich o tym nie wiedział. Dobrze to ukrywała, ale jej popołudniowe drzemki i zmiany nastrojów zaczęły niepokoić rodzinę i bliskich.

ZOBACZ TAKŻE: Wstrząsająca wiadomość! Nie żyje słynna gwiazda Polsatu

Nikt natomiast nie spodziewał się, że depresja to pierwszy objaw raka trzustki. Później zaczęła bardzo chudnąć, ale mogło to wynikać z jej zdrowego trybu życia i ćwiczeń. Przynajmniej tak się zdawało.

Nic już życia nie zwróci aktorce, jednak na zawsze pozostanie w pamięciach i sercach wielu fanów. Także produkcje z nią nigdy nie przeminą.

Źródło: gala.pl

Te zdjęcia Ania Przybylska opublikowała niedługo przed śmiercią!


Gwiazdy, których karierę PRZEDWCZEŚNIE przerwała śmierć

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również