UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia.org

Pakistański imigrant został oskarżony o pięciokrotną napaść seksualną, w tym gwałt. Wszystkie ataki miały miejsce w Berlinie. Mężczyzna przyjął nietypową linię obrony.

Asif M został oskarżony o pięć napaści seksualnych oraz gwałt, które miały miejsce między 29 kwietnia a 25 lipca. Mężczyzna przyznał się do większości popełnionych zbrodni.

W sądzie przedstawił swoją linię obrony. Mężczyzna powiedział, że podczas swojej podróży po Europie nikogo nie zaatakował. Jednak gdy dotarł do Niemiec, poczuł nieodpartą potrzebę odbycia z kimś stosunku.

Trudno jest poderwać dziewczynę, kiedy jest się uchodźcą i nie ma się nic do zaoferowania – tłumaczył się Asif.

Na początku sąd chciał się zgodzić na wyrok trzech lat więzienia, który zaproponowała obrona, aby oszczędzić kobietom nieprzyjemności związanych z zeznawaniem. Jednak w zeznaniach oskarżonego pojawiły się sprzeczności, które sprawiły, że konieczne jest przepytanie świadków. Pierwsze kobieta będzie zeznawać 2 stycznia.

wk

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMOCNE! Przypadkowy mężczyzna w ostatniej chwili ratuje matkę z dzieckiem (video)
Następny artykułSzykuje się rewolucja w jednym z polskich miast. Władze chcą wprowadzić własną walutę
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również