UDOSTĘPNIJ
Wałęsa

Dzisiaj 13 grudnia w 36. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, byłemu prezydentowi, Lechowi Wałęsie zebrało się na wspomnienia. Rozrywający wpis Wałęsy zdobył ogromną popularność i został udostępniony kilkaset razy. Do jego wypowiedzi odnieśli się również inni znani politycy.

W okresie stanu wojennego liczba zatrzymanych i osadzonych osób wynosiła aż 10 tys. Wśród zatrzymanych znaleźli się także członkowie Solidarności i ich przywódca Lech Wałęsa. Były prezydent odrzucił propozycje współpracy, którą otrzymał od komunistycznych władz i został internowany.

ZOBACZ TAKŻE: Wyciekło nagranie z internowania Wałęsy. Internauci przecierają oczy ze zdumienia (video)

Niesamowity wpis Wałęsy

Dzisiaj Lech Wałęsa podzielił się przemyśleniami przez wpis na swoim koncie na Twitterze. Nie zabrakło też mocnych słów w kierunku rządzącej partii i prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego.

– Gdy patrzę na te kartkę z kalendarza, to myślę o przelanej krwi Polaków oraz tysiącach wtedy aresztowanych. Można się teraz zastanawiać czy warto było, gdy patrzy się na rządzących dziś neobolszewików, którymi kieruje z tylnego fotela bez żadnej odpowiedzialności Pan Nikt – napisał Lech Wałęsa.

Błyskawiczna reakcja internautów

Reakcja internautów była błyskawiczna. Wielu użytkowników pogratulowało wpisu i wyraziło swój szacunek. Do postu byłego prezydenta odniósł się także europoseł Adam Szejnfeld.

– Warto było Panie Prezydencie! Jeszcze będzie przepięknie! Pozdrawiam :-) – napisał Szejnfeld i udostępnił jego wpis.

– WARTO BYŁO! Polacy to nie tylko oportunistyczne, kłamliwe pisowskie szuje i konformistyczny ciemny ludek. Ogromna część społeczeństwa rozumie co to jest wolność i demokracja i jak wiele Panu zawdzięczamy. Pańskie poświęcenie nie pójdzie na marne- nie pozwolimy, PÓKI STARCZY SIŁ! – napisała pani Małgorzata.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE: Koszmar Lecha Wałęsy. Cały jego świat się właśnie zawalił

Na co Polacy wydają pieniądze z 500 plus? Fakty zaskakują! [ZDJĘCIA]


Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również