UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/Bawer Aondo-Akaa

Kontrowersje wokół prób zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej nie słabną. W każdym tygodniu w największych miastach Polski odbywają się tzw. czarne protesty organizowane przez środowiska kobiece. Na jeden z nich wybrał się niepełnosprawny mężczyzna, który postanowił podyskutować z uczestniczkami manifestacji. 

Niepokoje wśród środowisk kobiecych związane z próbami radykalnego zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej wciąż nie słabną. Co chwila w największych miastach w Polsce organizowane są protesty, podczas których setki i tysiące kobiet wyraża swoje niezadowolenie i oburzenie działaniami rządu, który przymierza się do zaostrzenia prawa.

Na jeden z takich protestów udał się niepełnosprawny przeciwnik aborcji, Bawer Aondo Akaa, doktor teologii i działacz prawicowy współpracujący z formacją Marka Jurka.

Mężczyzna, w opublikowanym w sieci nagraniu, wdaje się w dyskusje z niektórymi uczestniczkami „czarnego protestu” pytając je o podstawy i powody ich poglądów. Często dochodzi do – delikatnie mówiąc – zażartej dyskusji.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również