UDOSTĘPNIJ

Hans Gielen, szef firmy POS SYSTEMS SP. Z.O.O z województwa pomorskiego poniżał polskich pracowników. Wzburzony mężczyzna mówił, że chętnie zabiłby wszystkich Polaków, ponieważ są gównem, cwelami i idiotami.

– Czy on jest w stanie cokolwiek zrobić ten kolejny idiota Polak? Nienawidzę Polaków, nienawidzę ich coraz bardziej. Oni są wszyscy cwelami i idiotami – powiedział udając, że wymiotuje.

– Lepiej jest w Afryce. Jesteście gównem. Dla mnie wszyscy są idiotami. Wszyscy. Nie widzę tutaj żadnych dobrych ludzi. Dobrzy ludzie są w Niemczech i pracują. Powiedziałaś, że każdy traktuje Cię jak sługę. Ale ten kraj nie zasługuje na lepsze traktowanie – dodał.

– To są pana pracownicy… – mówi kobieta.

– To co, powinienem ich zabić? Powinienem postawić ich pod ścianą (naśladuje rozstrzeliwanie). Chciałbym! Chcę! Zabiłbym wszystkich Polaków! Nie miałbym z tym problemu. Nienawidzę Polaków, naprawdę. Tak, jestem hitlerowcem! To wina tego kraju, że taki jestem! – przekonywał.

– Idę do banku Millenium, tam siedzi trzech dupków. Mógłbym ich zabić! I poczułbym się dobrze – podsumował.

Sprawą zainteresowała się Reduta Dobrego Imienia.

– Firma, którą G. prowadzi w Polsce od lat, mieści się w Kosakowie, powiat pucki, nieopodal Wielkiej Piaśnicy, w której Niemcy popełnili pierwszą masową zbrodnię ludobójstwa podczas II wojny światowej. Jesienią 1939 zamordowali tam kilkanaście tysięcy Polaków. W Lasach Piaśnickich zostali zamordowani także mieszkańcy Kosakowa – Paweł Słowik – kierownik szkoły powszechnej i ks. Alojzy Kaszubowski – proboszcz parafii w Kosakowie. Niemiec G. mówi dziś o rozstrzeliwaniu Polaków. Mówi to w miejscu, gdzie nieopodal są masowe groby zamordowanych przez niemieckich oprawców z Selbstschutzu, często sąsiadów z tych samych miejscowości.

źródło: Gazeta Polska VOD

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMnóstwo wyborców Trumpa uważa, że Obama to muzułmanin urodzony poza USA
Następny artykułRanny organizator zamachów w Paryżu w rękach policji
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również