UDOSTĘPNIJ

Sensacyjną wiadomość przekazały niemieckie media. Model Haddad Asmar, który przyjechał do Niemiec wraz z uchodźcami z Syrii, okazuje się być kochankiem kanclerz Angeli Merkel. Romans trwa od ponad pół roku. 

– Haddad ma wielki wpływ na kanclerz, to między innymi on przekonał ją do kontynuowania polityki imigracyjnej mimo wahań w sondażach. Spotkali się podczas wizyty Angeli Merkel w jednym z ośrodków 7 miesięcy temu. Od razu wywarł na nią duży wpływ, zaimponował jej świetną znajomością niemieckiego i urokiem osobistym. Nie bez znaczenia były na pewno jego walory fizyczne, to niesamowicie przystojny i charyzmatyczny mężczyzna – mówi źródło dziennika Bild z partii CDU.

Sprawę skomentował między innymi mąż Angeli Merkel, Joachim Sauer.

– To nie jest dla mnie łatwe. Od początku wspierałem Angelę w jej polityce, rozumiałem, że trzeba pomagać uchodźcom. Jednakże, miałem obawy, że tak to się skończy. W towarzystwie Angeli pojawiło się zbyt wielu atrakcyjnych mężczyzn o egzotycznej urodzie. Nadal ją wspieram, to nie zniszczy naszego małżeństwa. Ona też ma swoje potrzeby, których ja najwidoczniej nie spełniłem do końca.

Oburzeni są członkowie PEGIDY i antyimigracyjnej niemieckiej partii AfD.

– To jest skandal! Uchodźca z Syrii kreuje niemiecką politykę przez łóżko! Nic dziwnego, że zalewają nas tysiące imigrantów każdego dnia, skoro kanclerz zwariowała i ponad interes narodu stawia łóżkowe igraszki z modelem!

UWAGA! INFORMACJA JEST PODANA W ZWIĄZKU Z 1 KWIETNIA, NIE JEST PRAWDZIWA :) 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNie żyje poseł PiS Artur Górski
Następny artykułRemont drogi we wsi premier Szydło. Nowy asfalt prowadzi prosto do jej domu
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również