UDOSTĘPNIJ

W Chemnitz, na południowym-wschodzie Niemiec, doszło do wstrząsającego zdarzenia. Imigrant zgwałcił w parku siedmioletnią dziewczynkę, która była na spacerze ze swoją mamą.

Do sytuacji doszło w parku, kiedy to wieczorem dziecko jeździło rowerem niedaleko swojej mamy. W pewnym momencie, gdy matka dziewczynki straciła ją z oczu, dziecko zostało pochwycone przez imigranta. Gwałciciel zatkał dziewczynce usta, zaciągnął w krzaki i brutalnie zgwałcił.

Wszystko wydarzyło się tak szybko, że mama dziewczynki zorientowała się o tym, że zgwałcono jej córkę dopiero, gdy dziecko przybiegło do niej z płaczem. Mimo natychmiastowego zawiadomienia policji, mężczyzna zdołał zbiec w kierunku stacji kolejowej w Chemnitz. Wygląd gwałciciela jest jednak znany. Tragedia miała miejsce w sierpniu, ale została pominięta przez większość mediów.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: youtube.com
pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOyoutube.com
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułStonoga w szpitalu? „Serce nie wytrzymało”
Następny artykułProf. Monika Płatek będzie kandydatką Zjednoczonej Lewicy do Senatu
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również