UDOSTĘPNIJ

W szoku byli policjanci, którzy mieli pilnować protestu w Bad Segeberg przeciw imigrantom i polityce Angeli Merkel. Jak się bowiem okazało, na hucznie zapowiadany protest przyszła… jedna osoba.

Aż 170 policjantów było przygotowanych do zabezpieczenia protestu. Wyposażeni w transportery i barierki metalowe byli gotowi na utrzymywanie porządku. Okazało się jednak, że demonstrację trzeba odwołać.

Według niemieckiego prawa, do przeprowadzenia demonstracji potrzebne są trzy osoby. Tymczasem na proteście w Bad Segeberg pojawił się tylko jeden mężczyzna. Funkcjonariusze odwołali więc wydarzenie i zakończyli służbę wcześniej.

Szczególnie zawiedzeni byli natomiast członkowie socjalistycznej młodzieżówki, którzy chcieli utworzyć kontrdemonstrację. W sumie 50 młodych socjalistów wróciło do domów bez rozstawienia choćby jednego transparentu.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!


źródło: tvp.info
pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułAustria wdroży wobec imigrantów procedury australijskie
Następny artykułFrancja: Ostrzelano czeski autobus turystyczny
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również