UDOSTĘPNIJ

Mimo że zaatakowany Erytrejczyk jak i agresorzy-Algierczycy są imigrantami przebywającymi w Niemczech od niedawna, to, jak widać, nie przeszkadza to im do załatwiania już między sobą porachunków religijnych. Do sytuacji doszło w miejscowości Hemer, w północno-zachodnich Niemczech.

Grupa algierskich uchodźców miała wpierw zwyzywać, a później zaatakować Erytrejczyka i jego ciężarną żonę. Tym, co rozdrażniło islamistów, był krzyż noszony na szyi dwudziestopięciolatka. Nie trzeba było długo czekać, by piewcy Allaha użyli szklanych butelek.

Po ataku Algierczycy zostawili swe ofiary i uciekli. Policja dotychczas nie wpadła na ich trop. Muzułmanie prócz pobicia będą także odpowiadać za kradzież telefonu komórkowego, krzyża i pieniędzy, które zabrali parze.

Natomiast pobici ciężko chrześcijanie trafili do szpitala. Agresorów nie odstraszył nawet fakt, że zaatakowana kobieta była w zaawansowanej ciąży. Nie wiadomo jak mocno pobicie odbiło się na zdrowiu nienarodzonego jeszcze dziecka.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: pch24.pl
pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOpch24.pl
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułProgram Tomasza Lisa masowo traci widzów
Następny artykułKibice Lecha Poznań przeciw zarządzeniu UEFA. Wolą pomóc Polakom na Kresach
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również