UDOSTĘPNIJ

41 procent studentów i uczniów poparło Pawła Kukiza w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Dacie wiarę? Elita przyszła narodu, jego potencjalni kierownicy, widzi w obszczymurku, krzykaczu i grajku, postpunkrockowym polityku, zbawcę i wskrzesiciela narodu i państwa. Syndrom JOW – przewlekła i nieuleczalna choroba gówniarzy, którzy znają się na życiu, jak kot na kwaśnym mleku. Ostrzegałem przed tą kreaturą, która stanowi jedynie wentyl bezpieczeństwa dla demo-liberału; zrobiono z niego antysystemowca na siłę, kreując taki imidż w reżymowych mediach.

Pocieszające jest jedno – najniższa frekwencja w wyborach prezydenckich od lat. Co drugi Polak olał hucpę, nie chce brać udziału w przedstawieniu.

Trzeba ostrzyć noże, zbierać materiały wybuchowe i cierpliwie czekać; trzeba się zbroić myślą i uczynkiem, porzucić zaniedbania – nie chodzić na wybory, mieć w dupie demoliberalne zabobony. Jeszcze wierzę, chociaż na usta cisną się gorzkie słowa, że ten naród umiera ogłupiany przez solidaruchów, będących na żołdzie międzynarodowego kupiectwa.

dp

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNa czas ciszy wyborczej TVP usunęło tylko wywiad z Braunem
Następny artykułKukiz odpowiada na propozycje Komorowskiego „Śmiech i ściema”
Dariusz Polniak

Umiarkowany reakcjonista, internetowy flâneur, koneser tanich win – ma nie tylko subtelne powonienie, by zwietrzyć absurd, ma również podniebienie, by go smakować.

Zobacz również