UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/Sławomir Kowalski

Głównym zadaniem teleturniejów jest niesienie rozrywki. Z jednej strony – widz chętnie wczuwa się w gracza i stara się wspólnie z nimi odpowiadać na pytania. Z drugiej strony – niesamowitą radość niosą wszystkie wpadki i wtopy uczestników programów.

Tym razem niebywałą wtopę zaliczyła uczestniczka teleturnieju „Koło fortuny”. Program ten polega na odgadywaniu haseł na podstawie wcześniej wylosowanych liter. Kiedy przed uczestnikami odsłonięte są już niemal wszystkie litery – wtedy sprawa wydaje się oczywista.

W takiej sytuacji znalazła się pani Justyna. Stanęła w obliczu hasła z kategorii „geografia”. W pewnym momencie gry z całego hasła miała już odsłonięte niemal wszystkie litery, które głosiły „CIE*NINA GIBRALTARSKA”. Zapytana przez prowadzącego, jaka jej zdaniem litera powinna znaleźć się w pustym miejscu – kobieta odpowiedziała „D”.

Niestety nie istnieje coś takiego, jak „Ciednina Gibraltarska”, więc pani Justyna przegrała tę rundę. Stała się jednak bohaterką Internetu. Nagranie z jej występem jest udostępniane, a internauci mają ogromną radochę z niebywałej wtopy, jaka stała się udziałem uczestniczki teleturnieju.

Należy jednak podkreślić, że udział w teleturnieju i występy przed kamerami dla wielu osób są potwornym stresem. Wtedy nawet najprostsze odpowiedzi wydają się trudne i nieodgadnione.

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]


Największe seksskandale show-biznesu

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również