UDOSTĘPNIJ

Jeden z internautów serwisu Wykop.pl postanowił zakupić książkę „Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego” autorstwa Wojciecha Sumlińskiego. Jak się okazało, księgarnia została wezwana do zwrotu i nie wprowadzania tytułu do obiegu.

„Historia, którą pokazujemy, odsłania niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego, sięgające do mrocznego świata służb tajnych, które współtworzyły polską mafię. Znajdą się tacy, którzy będą w te związki powątpiewać, zapewniamy jednak, że one istniały – a ich wpływ na rzeczywistość przekracza wyobrażenie wielu z nas.” – czytamy w książce „Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego”.

Jak się okazało, internauta nie otrzyma swojej książki zamówionej w księgarni. Na pytanie o zamówienie księgarnia odpowiada:

„Ustaliłem, że Pana zamówienie stoi, gdyż dostaliśmy od dystrybutora wezwanie do zwrotu i nie wprowadzania do obiegu książki o Komorowskim”.

Ostatnio pisaliśmy, że prezydent odmówił autografu na tejże książce nazywając ją kłamliwą. – LINK

madbooks

fot.blogpress.pl/materiały pracowe/PAP/Andrzej Grygiel

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKampania B. Komorowskiego, czyli jak nie idzie, to nie idzie!
Następny artykułPierwszy sondaż przed II turą wyborów
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również