UDOSTĘPNIJ

To prawdziwa tragedia. Po długiej chorobie zmarł jeden z najbardziej znanych aktorów. Grał w niemal wszystkich polskich hitach, takich jak „Alternatywy 4″, „C.K. Dezerterzy” „07 zgłoś się” czy „Plebania”. Marek Frąckowiak od kilku lat ciężko chorował.

Wiadomość o jego śmierci podał aktor Łukasz Płoszajski, który grał z Frąckowiakiem w „Pierwszej miłości”.

Od 2013 roku Frąckowiak chorował na raka kręgosłupa, a przez pewien czas nawet poruszał się na wózku. Po przeprowadzonej operacji wydawało się, że wygrał z nowotworem.

– Trochę gipsu wlano mi do kręgów, druty kobaltowe mnie usztywniają. Kiedy wiem, że będę musiał podbiec, schylać się, zakładam na tułów stabilizator. Stopień bólu od drętwoty do uciążliwego mam wpisany w życiorys do końca – mówił aktor w jednym z wywiadów.

Gdy wydawało się, że po usunięciu złośliwego guza Marek Frąckowiak jest już zdrowy, nastąpił nawrót choroby. U aktora w 2014 roku stwierdzono przerzuty. Teraz jest już pewne, że Frąckowiak przegrał walkę z rakiem

O śmierci aktora poinformował Łukasz Płoszajski.

– Znowu straciłem kolegę . poznaliśmy się na planie serialu . często spotykaliśmy się gdzieś w locie . pamiętam Twój uśmiech i głos . byłeś dobrym , wesołym , wrażliwym człowiekiem . uśmiecham się dziś w Twoją stronę . dziękuje . żegnaj Marku – napisał aktor na Facebooku (pisownia oryginalna).

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSamuel Pereira postanowił ZNIKNĄĆ. „Mam dość hejtu”
Następny artykułDostałeś tego SMS-a? Stracisz FORTUNĘ
Wiadomości Pikio

Wiadomości z Polski i ze świata

Zobacz również