UDOSTĘPNIJ

Ten dziennikarz był jedną z najbarwniejszych postaci w polskim dziennikarstwie. Udzielał się bowiem w wielu mediach, ale spełniał także w świecie artystów. Odszedł w niedzielę. Jego rodzina poinformowała, że nie udało mu się wygrać z chorobą, która 4 lata temu zniszczyła jego życie.

Marek Pacuła miał 72 lata. Dziennikarz w ciągu swojego życia dał się poznać z wielu stron. Pracował w TVP i TVN24, gdzie zajmował się produkcją satyrycznych felietonów. Pracował także w radiu, był reżyserem, a także konferansjerem oraz dyrektorem artystycznym Piwnicy pod Baranami.

4 lata temu nagle upadł na ziemię. Okazało się, że Pacuła miał wylew. Trafił niezwłocznie do szpitala, gdzie przeprowadzono operację krwiaka mózgu. Po niej dziennikarz zapadł w śpiączkę. Ostatnie lata swojego życia spędził w łóżku, a opiekę nad nim sprawowała jego żona, Barbara.

Ta ostatnio także podupadła na zdrowiu, jednak dalej dzielnie zajmowała się mężem. Zorganizowano nawet koncert charytatywny w ubiegłym roku, by wesprzeć ją i uzbierać pieniądze potrzebne na opiekę. Barbara Pacuła do końca oczekiwała dnia, kiedy jej ukochany wybudzi się ze śpiączki. Niestety, Marek Pacuła zmarł w niedzielę 22 października.

źródło: fakt.pl

Siły natury i miliony ofiar - 10 potężnych kataklizmów, które wstrząsnęły ludzkością


Te zdjęcia Ania Przybylska opublikowała niedługo przed śmiercią!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również