UDOSTĘPNIJ

W wieku 53 lat zmarł George Michael. O śmierci artysty poinformowała telewizja BBC. Michael zmarł w swoim domu w Oxfordshire w Wielkiej Brytanii. Wykluczono udział osób trzecich.

Według wydawcy, na którego powołuje się telewizja BBC, George Michael odszedł w domu, spokojnie. Rodzina prosi o uszanowanie jej prywatności.

Artysta zmarł w trakcie świąt Bożego Narodzenia. Będąc w zespole Wham! stworzył prawdziwy świąteczny hit „Last Christmas”. Brytyjski piosenkarz odnosił również sukcesy w karierze solowej i nagrał wiele wybitnych utworów.

W życiu prywatnym miał kilka epizodów, które wstrząsnęły sceną. W 1998 roku przyznał, że jest homoseksualistą, co było ciosem dla wielu kochającym się w nim kobiet.

Wielokrotnie był zatrzymywany przez policję w związku z posiadaniem narkotyków. Nie wiadomo czy miały one jakikolwiek związek z jego zgonem w wieku 53 lat.

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNiemieccy kierowcy oddali hołd Łukaszowi Urbanowi. To on powstrzymywał terrorystę (video)
Następny artykułWiadomo już na co zmarł George Michael
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również