UDOSTĘPNIJ

Jeśli przejrzy się fora internetowe, można odnieść wrażenie, że dla wielu mężczyzn nowością będzie fakt, że kobiety w ogóle lubią seks. Okazuje się, że nie tylko lubią, ale ich upodobania mocno zmieniają się z wiekiem.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na opisywane już swego czasu badania dotyczące upodobań seksualnych kobiet. Zgodnie z nimi ulubioną pozycją seksualną kobiet na świecie jest pozycja „na pieska”. Polki jednak odstają od tej statystyki, jako swoją ulubioną wskazując pozycję „na łyżeczkę”.

Z wiekiem zmienia się wszystko

Nie pozycje seksualne jednak są najbardziej interesujące. Najpoważniejsza zmiana zachodzi bowiem w zupełnie innym aspekcie. Przede wszystkim należy podkreślić – i na to zwracają uwagę wszyscy eksperci – że inaczej rozkładają się potrzeby seksualne kobiet i mężczyzn.

Mężczyźni najwyższy punkt popędu seksualnego osiągają jeszcze przed ukończeniem 20 roku życia. Poziom popędu stopniowo zmniejsza się i opada z wiekiem. Inaczej jest u kobiet. One najwyższy poziom popędu osiągają dopiero w okolicach wieku 35 lat i przez wiele lat się on utrzymuje.

Stąd można znaleźć wiele informacji o ogromnych potrzebach kobiet po 40 roku życia, których nie są w stanie zaspokoić ich partnerzy. Równocześnie eksperci zwracają uwagę na to, że w momencie, w którym kobiety mają największe potrzeby seksualne, najcenniejsze jest doświadczenie, bliskość i przyjaźń z partnerem.

Stałość w związku i eksperymenty w łóżku

Najcenniejsze jest więc to, by w wieku, w którym kobiety mają największe pragnienie seksu, był przy nich partner dojrzały emocjonalnie, ale także wieloletni. Człowiek, na którym mogą polegać i na którego mogą liczyć.

Wtedy nie mają żadnych obaw, by eksperymentować, a robią to bardzo chętnie. W wieku 40 lat i później bowiem kobiety odczuwają także coraz większe pragnienie, by wypróbować czegoś nowego. Jak same deklarują na forach internetowych, robią się wtedy bardziej wyzwolone w łóżku i chętne do najbardziej wymyślnych pozycji. Nawet takich, których nigdy nie podjęłyby się wcześniej.

Picie spermy, kradzieże żon i seks w wieku 6 lat - oto najbardziej szokujące zwyczaje seksualne na świecie!


Każdy facet chciałby od niej dostać zastrzyk! Oto najseksowniejsza pielęgniarka świata

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również