UDOSTĘPNIJ
Fot.: twitter.com/MalaEmiEmi

Jarosław Kaczyński rzadko opowiada o sobie. Mimo tego, z racji bycia „naczelnikiem państwa”, jego zainteresowania i życie prywatne budzą wielkie zainteresowanie. Dzięki czujnym kamerom telewizyjnym mamy okazję zobaczyć jakie książki lubi czytać w trakcie, gdy opozycja bije się o handel w niedzielę.

Sejmowa debata na temat zakazu handlu w niedzielę wywołała olbrzymie emocje wśród polityków opozycji. Nie można jednak powiedzieć tego samego o Jarosławie Kaczyńskim. W czasie bardzo żywiołowego przemówienia Kamili Gasiuk-Pihowicz prezes PiS zajmował się czytaniem.

Powszechnie znane jest zamiłowanie prezesa Kaczyńskiego dla zwierząt, spośród których szczególnie upodobał sobie koty. I właśnie lekturą atlasu kotów zajmował się w trakcie debaty Jarosław Kaczyński.

Co chwila przerywał mu jednak wicemarszałek Ryszard Terlecki, pokazując coś na telefonie komórkowym. Internauci spekulują, że pewnie są to posty prawicowej części Twittera.

ZOBACZ TAKŻE: Prezes PiS żartuje z protestujących

Jednak miłość Jarosława Kaczyńskiego do zwierząt nie ogranicza się tylko do atlasów czy posiadania kota. Jak niedawno informowaliśmy, prezes PiS mocno zaangażował się ostatnio w walkę o prawa zwierząt. Jego podpis znalazł się pod ustawą która m.in zaostrza kary za znęcanie się oraz wprowadza zakaz hodowli zwierząt na futra.

Wspólnie z fundacją Viva! prezes Kaczyński nagrał krótki film, w którym przekonuje jak istotną sprawą jest lepsza ochrona praw zwierząt, zapisana w ustawodawstwie.

Bardzo często mówi się o normach europejskich, o europeizacji Polski. To jest właśnie droga do prawdziwej europeizacji. W Europie tego rodzaju praktyk się zakazuje, a często przenosi się firmy do Polski. To powinno być niedopuszczalne, my nie możemy być krajem drugiej kategorii i rzeczywiście musimy być prawdziwą Europą, i to jest krok w tym kierunku – mówi w filmiku Kaczyński – To kwestia można powiedzieć serca dla zwierząt, litości wobec zwierząt i to sądzę, że każdy porządny człowiek powinien coś takiego w sobie mieć – dodaje.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński chce pojednania z opozycją! Wszystko dla tej jednej sprawy

Fot. witter.com/MalaEmiEmi

Źródło: Twitter

Te zdjęcia nietoperzy POPRAWIĄ CI NASTRÓJ!

Te zwierzęta POPRAWIĄ CI HUMOR!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również