UDOSTĘPNIJ
Fot. Twitter

Od kiedy dziennikarka Beata Tadla straciła pracę w Telewizji Polskiej przez decyzję osób związanych ze środowiskiem Prawa i Sprawiedliwości, otwarcie przeciwstawia się polityce partii oraz często dzieli się publicznie własnymi poglądami. Tym razem na Twitterze kontrowersyjnie uderzyła w posłankę Krystynę Pawłowicz, pozując podczas protestu zwolenników opozycji z… jej siostrą.

– W czasie wieczornego spaceru spotkałam przypadkową spacerowiczkę. Miłą panią Pawłowicz. Elżbietę Pawłowicz – podpisała kontrowersyjne zdjęcie opublikowane na jednym z portali społecznościowych Tadla. Nie jest oczywiście tajemnicą, że posłanka PiS oraz jej siostra nie utrzymują ze sobą kontaktu z powodu całkowicie odmiennych poglądów politycznych.

Fotografia bardzo szybko zdobyła ogromną popularność wśród fanów dziennikarki oraz innych uczestników protestu. Sama posłanka Pawłowicz w żaden sposób nie odpowiedziała jednak na złośliwy komentarz Tadli wsparty zdjęciem z jej siostrą. Jako że polityk Prawa i Sprawiedliwości znana jest ostrego, bezpośredniego języka, wkrótce skomentuje zapewne kontrowersyjny post.

Fot. Twitter
Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również