UDOSTĘPNIJ

Brytyjskie media żyją historią wrażliwego chłopaka z Newcastle, który przegrał walkę z depresją. Niall Paraskos pozostawił po sobie wyciskającą łzy z oczu notkę i rzucił się z mostu. Rodzina jest zdruzgotana. 

Niall był stopniowo wyniszczany przez depresję. Złudnym lekarstwem były dla niego narkotyki takie jak ekstazy czy MDMA. Niestety odurzające środki jedynie pogłębiały jego cierpienie i doprowadziły do samobójstwa. Koroner orzekł, że przed samym samobójstwem również zażył MDMA.

Rodzina chłopaka jest zdruzgotana. Matka Rosemary przyznaje, że nigdy nie będzie już tą samą osobą, a współlokatorzy Sam i George zadręczają się przekonując, iż mogli zrobić więcej. Niestety Niall zawsze odrzucał pomoc odpowiadając, że sam musi poradzić sobie z problemem. Jednak bliscy mieli powody, by podejrzewać, iż chłopak chce się zabić. Gdy jego stan bywał najcięższy, chodził na most i patrzył się w dal. Raz nawet próbował się zabić, ale w ostatnim momencie zrezygnował.

 – Chciałem tylko szczególnie podziękować moim trzem aniołom, bez których nie dotarłbym tak daleko oraz wszystkim przyjaciołom z Leeds, którzy w ostatnim czasie okazali się być wspaniałymi ludźmi. Zawsze otwieraliście przede mną drzwi… ale niestety w mojej godzinie potrzeby SMS-y to za mało, potrzebowałem emocjonalnego i fizycznego kontaktu by się uratować. Moi współlokatorzy zdecydowali, że to nie ich rola, ale nie winię ich za to. Wyobraźcie sobie mieszkać pod jednym dachem z kimś kto chce popełnić samobójstwo. Dziękuję wszystkim, którzy pomagali mi w tym trudnym czasie i wcześniej, gdy życie było dzięki nim błogosławieństwem. Niech nikt nie obwinia się za to co się stało – napisał w ostatnim poście.
38388UNILAD imageoptim facebook 1 Student With Depression Writes Heartbreaking Final Facebook Status
Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNowa niemiecka sekretarz stanu popiera prawo szariatu
Następny artykułRynkowski oskarżył księdza o romans z żoną i przywalił mu pięścią w twarz
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również