UDOSTĘPNIJ
fot. flickr.com/wikimedia.org

Naukowcy z Penn State Erie przeprowadzili badania, dzięki którym poznano czas trwania perfekcyjnego stosunku. Wynik z pewnością odbiega od filmowych scenariuszy.

Amerykańscy naukowcy poważnie podeszli do zagadnienia. Przeprowadzili ankietę wśród członków organizacji Society for Sex Therapy and Research, która zrzesza psychologów, lekarzy, pielęgniarki i terapeutów. Ich doświadczenie w tej dziedzinie oparte jest na kontaktach z tysiącami pacjentów. Dzięki nim udało ustalić się idealny czas trwania stosunku.

Dzięki udzielonym odpowiedziom ustalono, że perfekcyjny stosunek, który spełnia oczekiwania obu stron, powinien trwać 7 do 13 minut. Seks określany mianem przeciętnego trawa od 3 do 7 minut. Natomiast stosunek ciągnący się pół godziny jest za długi.

Badanie ma również aspekt dydaktyczny. Wyniki mają promować realne oczekiwania względem stosunku płciowego. To zapobiega kreowaniu różnego rodzaju dysfunkcji i rozczarowań, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPrzedziwne zachowanie Petru w Sejmie. Nagle eksplodował radością (video)
Następny artykułLegenda Solidarności oskarżona o korupcję zabiera głos
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również