UDOSTĘPNIJ

„Warszawska sekcja partii KORWiN wyjaśniła, dlaczego na jej facebookowym profilu pojawiały się w ostatnich dniach niezbyt eleganckie treści. Okazało się, że złośliwi przeciwnicy Janusza Korwin-Mikkego włamali się na konto administratora, który „przypuszczalnie nie wylogował się po lekcji informatyki z komputera w sali szkolnej” – pisze portal natemat.pl

„Sekcja Warszawska Partii KORWiN zaznaczyła, że nieuważny administrator został już pociągnięty do odpowiedzialności. – Obiecujemy, że coś takiego się już nigdy nie powtórzy – napisano w oświadczeniu stołecznego oddziału.” – dodaje serwis.

Problem polega na tym, że strona, z której pochodzi oświadczenie jest fanpagem stworzonym do trollowania. Oficjalny fanpage sekcji warszawskiej partii KORWiN znajduje się tutaj: LINK. Artykuł został stworzony na podstawie tej strony: LINK.

„Oświadczenie, opublikowane na oficjalnym „funpagu” sekcji warszawskiej, wywołało na portalach społecznościowych niemałe rozbawienie, tym bardziej, że jego autorzy obwieścili światu, że padli ofiarą „podstępnego ataku hakerskiego”.” – komentuje natemat. Obecnie tysiące internautów powiela tekst z serwisu Tomasza Lisa nie sprawdzając jego wiarygodności.

Manipulacja pojawiła się też na portalu wpolityce.pl

korwin4

korwin

korwin3

 

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułZUS ponad prawem? Ignoruje prawomocny wyrok sądu. 2 lata walki o rentę
Następny artykułByły więzień Auschwitz pozywa telewizję za „polskie obozy zagłady”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również