UDOSTĘPNIJ

Leszno. 15 sierpnia, w sobotę w miasteczku doszło do gwałtu. I to nie w mrocznych zakamarkach, a w kościele. Policja szuka nastolatka, który jest sprawcą.

Na szczęście dzięki monitoringowi w pobliżu świątyni św. Krzyża w Lesznie oraz zeznaniom zgwałconej kobiety policji udało się sporządzić portret pamięciowy sprawcy.

– Poszukiwany jest nastolatek w wieku ok. 15 lat, średniego wzrostu, szczupłej budowy ciała. Tego dnia ubrany był w jasną koszulkę i ciemne spodnie, długości do kolan. Najprawdopodobniej poruszał się rowerem. Nie jest wykluczone, że wcześniej ukradł ten pojazd – powiedziała TVN24 oficer prasowy leszczyńskiej policji, Monika Żymełka.

Policja nie ujawniła szczegółów gwałtu. Wiadomo jednak, że nastolatek wszedł do kościoła, gdy poszkodowana była w nim sama. Kobieta sama zgłosiła sprawę na policję. Jeśli rozpoznajesz nastolatka z portretu skontaktuj się z policją w Lesznie.

nastolatek

źródło: tvn24.pl

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCzym się zajmie Agata Duda? Najpierw pojawi się na korcie
Następny artykułPrawica bojkotuje Biedronkę. Za książeczkę „o homofobach”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również