UDOSTĘPNIJ
fot. twitter

Daniel Craig, który ostatnio wcielał się w rolę Jamesa Bonda ogłosił niedawno, że już nie zagra specjalnego agenta 007. Natychmiast rozpoczęły się spekulacje na temat tego kto powinien go zastąpić. Na jednym z portali społecznościowych zorganizowano plebiscyt, który wygrała Gillian Anderson. 

Po tym gdy Daniel Craig ogłosił, że nie zagra już Jamesa Bonda, media i fani filmu zaczęli spekulować kto powinien i kto najprawdopodobniej wcieli się w agenta specjalnego w następnym filmie. Padało wiele nazwisk i zorganizowano nawet plebiscyt na Twitterze.

Pod hasztagiem #nextbond, tysiące fanów proponowało swoich kandydatów wśród których pojawiło się wielu znanych aktorów filmów akcji. Nikt się chyba jednak nie spodziewał, że plebiscyt wygra kobieta – Gillian Anderson, znana większości jako agentka Scully z serialowego hitu „Z Archiwum X”.

Sama aktorka podziękowała za głosy i podzieliła się przygotowanym przez fanów filmu plakatem promocyjnym.

 – To jest Bond. Jane Bond. Dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy. Nie wiem, kto zrobił ten plakat, ale go uwielbiam! – napisała Anderson.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: natemat / twitter

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNajniższa emerytura w kraju. W Wałbrzychu ZUS wypłaca 37 groszy
Następny artykułSamorządy chcą kontrolować na co wydawane są pieniądze z 500+
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również