UDOSTĘPNIJ
fot. twitter.com/chopinairport

Na warszawskim Okęciu wylądował samolot z reprezentacją Polski wracającą z mistrzostw Europy. Mimo odpadnięcia z turnieju, polscy kibice przywitali swoich piłkarzy z wielką radością i podziękowaniami.

Po wczorajszym meczu, po którym nasza reprezentacja pożegnała się z EURO 2016 przyszedł czas na powrót do domu i odpoczynek przed zbliżającymi się eliminacjami do mistrzostw świata w Rosji.

Piłkarze odcięci od świata zewnętrznego mogli się spodziewać, że ich przyjęcie w Polsce nie będzie najlepsze, jednak polscy kibice nie zawiedli i przywitali swoich piłkarzy jak bohaterów. I nie ma się czemu dziwić, tego co dokonała ta drużyna nie udawało się poprzednim przez dekady.

Najgłośniej został przywitany naturalnie Kuba Błaszczykowski, dzięki któremu – w opinii ogromnej większości kibiców i komentatorów sportowych – zawdzięczamy tak dobry wynik w całym turnieju. To dzięki jego golom przechodziliśmy dalej i nawet niewykorzystany karny w ostatnim meczu tego nie zmieni.

Portal natemat.pl przygotował specjalną relację z wydarzenia przy użyciu kamery w technologii 360. Odtwarzając film wystarczy pokręcić myszką lub ruszyć telefonem i możecie poczuć się jakbyście byli na miejscu.

Poniżej dłuższa relacja z przywitania naszych piłkarzy.

I słowa trenera Nawałki do kibiców.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: natemat , twitter, tvp info

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDo Syrii jedzie „Hulk”. Potężny wojownik wesprze armię
Następny artykułSzkoda. Karny Błaszczykowskiego powinien być powtórzony (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również