UDOSTĘPNIJ

Narodowcy z poznańskiej Młodzieży Wszechpolskiej nabrali lewicowców organizujących Marsz Równości.

Narodowcy stworzyli prowokacyjne transparenty takie jak: „Człowiek i pies to też rodzina”, „Ernst R?hm też był gejem” czy „Roman Polański: Wiek nie ma znaczenia”. Na prowokację nabrał się portal niezależna.pl, który napisał, iż lewica ma nowego idola i jest nim bliski współpracownik Adolfa Hitlera Ernst R?hm.

Uczestnicy manifestacji również nie zareagowali na widok transparentów z Polańskim i R?hmem.

Oto cytat z oficjalnej strony poznańskiej Młodzieży Wszechpolskiej:

„Jako że ulicami naszego miasta po raz kolejny miał przejść Marsz Osób Kochających Inaczej (MOKI), nie mogło zabraknąć w takiej imprezie działaczy MW Poznań.
Z roku na rok manifestantów było coraz mniej, w tym wg. naszych wyliczeń ok. 350 uczestników w tym 300 policjantów ze swoimi pupilami oraz kawaleria na koniach.
Szanując ogrom pracy organizatorów tegoż przedsięwzięcia (a biorąc pod uwagę tłum 50 uczestników wysiłek musiał być ponadludzki), jako osoby czułe i troskliwe z natury postanowiliśmy ulżyć im trochę w trudzie i znoju – na własne barki wzięliśmy część pracy związanej z oprawą wydarzenia. Konkretniej – tworzenie transparentów.
Efekty pracy zostały rozdane przez nas uczestnikom marszu, podczas zbiórki owych homopozytywnych dziewcząt i waginosceptycznych chłopców, którzy to radośnie podjęli się niesienia tychże transparentów.
Awangarda tolerancji poniosła nad głowami patronów ruchu LGBT- Ernsta R?hma, wrażliwego na uroki młodzieńców Niemca, Romana Polańskiego- niepytającego o wiek dżentelmena; Tigera- dowód na to, że sport to nie zawsze zdrowie, bo od uderzeń w głowę może komuś przestawić się klepka, oraz kilka innych takich jak „Żeby życie miało smaczek: raz zwierzaczek, raz dzieciaczek”, „Człowiek i pies też rodzina” oraz „Kocham mojego owczarka”.
Reasumując: nie byliśmy do końca pewni, czy nasza akcja się powiedzie, jednak środowiska LGBTQWERTYUIOP są tak wspaniałomyślne i z wielką chęcią nam pomogły”

marsz3

marsz2

marsz4

 

DAROWIZNA DLA PIKIO

Wszystkie treści na Pikio.pl są darmowe. Wspierając nas darowizną, wspierasz naszą pracę i pozwalasz na rozwój jedynego, pluralistycznego portalu bez linii redakcyjnej. Musimy wykonywać taką samą pracę, jak dziennikarze mediów papierowych, lecz czytelnicy nie muszą płacić za dostęp do naszych treści.

Darowizna

Wybierz metodę płatności Ładowanie...
Dane osobiste

Suma Darowizny 0.00zł