UDOSTĘPNIJ

W sobotę o godzinie 15:00 miała miejsce manifestacja narodowców na Placu Zamkowym w Warszawie. Nacjonaliści protestowali przeciwko przyjęciu przez Polskę uchodźców z Afryki oraz Azji.

W upalny dzień na demonstracji pojawiło się dobre kilkaset osób. Na wietrze łopotały polskie flagi oraz chorągwie Młodzieży Wszechpolskiej. Dominowały takie hasła jak „Chcemy repatrianta, nie imigranta” czy „Młodzi, aktywni, radykalni”. Obyło się bez żadnych awantur, a po wysłuchaniu przemówień demonstranci udali się Krakowskim Przedmieściem pod KPRM.

Do jednego incydentu doszło podczas przemarszu narodowców, gdy opuścili już Plac Zamkowy. Z pochodem „zderzyła się” grupka fanów zespołu AC/DC, który wieczorem grał w Warszawie na Stadionie Narodowym. Turyści zaczęli dowcipnie „przedrzeźniać” narodowców skandując „AC/DC”. Ci wzięli zapewne turystów za grupkę kontrmanifestantów, ponieważ zaczęli ich wyzywać krzycząc „stare kur*y was rodziły”. W stronę grupki fanów hardrockowego zespołu jeden z uczestników manifestacji cisnął śmieciem.

Najdziwniejsza była reakcja jednego z narodowców, który na widok dwóch innych facetów udał, że łapie się za penisa i nim macha (w 0:46).

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSyn Leppera wystartuje do sejmu z list PO
Następny artykułKontrowersyjna reklama: Kanclerz Niemiec jako lesbijka
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również