UDOSTĘPNIJ
KFC Kurczak
PIKIO.PL

To historia, która mogła się wydarzyć tylko po obfitej konsumpcji alkoholu. Pan Stanisław z Podkarpacia, zamieszkały pod Łańcutem, wpadł na tak głupi pomysł, że jego konsekwencje po prostu musiały być tragiczne. Mężczyzna ubzdurał sobie, że nakarmi kurczaka twisterem z KFC zawierającym panierowane mięso z… kurczaka. Finał był koszmarny. 

Powrót z Rzeszowa

Wracając z Rzeszowa pan Stanisław (lat 59) zatrzymał się w restauracji KFC i zakupił posiłek na wynos. Wrócił do domu i konsumując kolację otworzył butelkę wódki. Upoił się i… na długo zapamięta to co się wydarzyło. Najprawdopodobniej do końca życia będzie żałować otwarcia flaszki.

Kiedy upił się wystarczająco mocno, wyszedł z resztkami jedzenia do kurnika. Zaczął ganiać kurczaka próbując go nakarmić twisterem z KFC. Nie trudno sobie wyobrazić, że nie było to optymalne danie dla rozgniewanego ptaka.

Zobacz także: Największa tajemnica KFC odkryta. Odpowiedź na to pytanie była na wyciągnięcie ręki

Tragiczny finał

Kurczak ewidentnie nie był zainteresowany spożywaniem wrapa z mięsem z jego pobratymców, ale pan Stanisław uznał, że jego zwierzę koniecznie musi zjeść… panierowanego kurczaka. Rozebrał się i zaczął gonić uciekającego ptaka.

W realizacji planu na pewno nie pomogło silne upojenie alkoholowe. Gdy pan Stanisław ścigał uciekającego kurczaka, przewrócił się i nadział na… metalowe narzędzie leżące na ziemi. Pech chciał, że wystające pręty wbiły mu się w jądra. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale kontuzja będzie dawać o sobie znać do końca jego życia.

Morał z tego taki, że karmienie twisterem z KFC kurczaków może się skończyć tragicznie.

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!


Nigdy nie zamrażaj TYCH rzeczy!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również