UDOSTĘPNIJ

Jeżeli uda się zniszczyć pozycję tej osoby, PiS będzie w rozsypce. Partia rządząca nagle straci przewagę, którą tak długo wypracowywała. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że nie obejdzie się bez politycznej walki na noże.

Chodzi o dwa materiały, które stawiają szefową Trybunału Konstytucyjnego, Julię Przyłębską, w bardzo negatywnym świetle. Mowa o artykułach dwójki dziennikarzy: Gazety Wyborczej, Wojciecha Czuchnowskiego i Faktu, Anny Czuby. Ci w swoich materiałach opisali przeszłość Przyłębskiej. Ta jawi się jako bardzo mroczna.

Mowa bowiem o jej powiązaniach z tajnymi służbami. Dziennikarze podają bowiem, że w latach 90. sędzia-dubler Mariusz Muszyński, współpracownik szefowej TK, był powiązany ze służbami. Tak samo miała być skontaktowana Julia Przyłębska. Ujawnienie tych informacji nie spodobało się jednak sędzi. Będzie doniesienie na dziennikarzy.

– Prezes Trybunału Konstytucyjnego Pani Julia Przyłębska złoży doniesienie do prokuratury w sprawie publikacji „Gazety Wyborczej” i dziennika „Fakt” zawierających nieprawdziwe informacje dotyczące jej rzekomych powiązań ze służbami specjalnymi – mówi rzecznik Trybunału Konstytucyjnego.

Nie ulega jednak wątpliwości, że takie informacje to prawdziwe uderzenie w wiarygodność jednego z największych sojuszników władzy. Jeżeli sprawa stałaby się na tyle głośna, że trąbiłyby o niej wszystkie media, a wątpliwości nabraliby sami Polacy, Przyłębska wyleciałaby z hukiem z TK.

źródło: wp.pl

Oto szwajcarski pałac najbogatszego Polaka! Za ile go sprzedają? NIEWIARYGODNE!


Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również