UDOSTĘPNIJ
Fot. Wikimedia Commons (U.S. military) - Facebook/Piotr K.

Piotr K., znany w mediach przede wszystkim jako „najmłodszy polski milioner”, zasłynął głównie ogromnymi kontrowersjami, które związane były z jego głośnym aresztowaniem. Jak się obecnie okazuje, celebryta znów został oficjalnie oskarżony, a jego sprawą zajmuje się już prokuratura. Tym razem chodzi bowiem o napaść na jedną z dziennikarek, która zajmowała się upublicznianiem jego rzekomych oszustw.

W maju 2015 r. miało dojść do szarpaniny między Piotrem K. oraz reporterką. Zajmowała się ona wtedy tworzeniem materiałów na temat upadku barwnej, bajkowej wręcz kariery młodego mężczyzny.

– Dziennikarka w wyniku uderzeń rękoma doznała obrażeń, uszkodzona została też kamera w wyniku uderzenia o jezdnię – przekazał mediom Łukasz Łapczyński, rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej.

Czas pokaże, w jaki sposób rozwinie się śledztwo w sprawie napaści K. na kobietę. Jeżeli wina zostanie mu ostatecznie udowodniona, musi się zdecydowanie przygotować na poważne konsekwencje wyegzekwowane zgodnie z obowiązującym prawem.

Tak żyją nieprzyzwoicie bogate dzieci rosyjskich oligarchów [ZOBACZ!]

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również