UDOSTĘPNIJ
fot. facebook.com/kukiznaszdradzil / wikimedia / Adrian Grycuk / Silar

W sieci zostały opublikowane nagrania, na których można usłyszeć szczere zdanie Pawła Kukiza na temat polityków oraz niektórych organizacji. Najbardziej dostało się Arturowi Zawiszy i jego organizacji, Ruchowi Narodowemu. Były to prywatne opinie muzyka, który spytał czy nikt go nie nagrywa. Został oszukany.

 – Niestety to o czym wiedzieli od dawna nieliczni, zostanie przedstawione Wam czyli opinii publicznej. Decyzja była trudna by zacząć to pokazywać, ponieważ za tym człowiekiem stoją potężni ludzie i organizacje. Został przez nich stworzony jako ventyl bezpieczeństwa, który miał za zadanie i ma nadal spuszczać niepokoje społeczne . Pokłócił dobrych ludzi od środka i rozbił intrygami Ruch Narodowy. Gadał za plecami na Pana Mariana Kowalskiego i innych by osłabić społecznie ich pozycję. Przejął częściowo ludzi i wyborców prawicowych. Osłabił całą prawicę i omamił nieświadomych ludzi – piszą administratorzy strony, na której zostały opublikowane nagrania.

Na nagraniach Paweł Kukiz w bardzo ostrych słowach wypowiada się o Arturze Zawiszy z Ruchu Narodowego. Opinia muzyka wyszła na jaw, gdyż został oszukany przez swego rozmówcę.

 – Nienawidzę Zawiszy kurwa, jak go widzę to białej gorączki dostaję. Albo tych psychopatów, którzy mówią, że należy Żydów mordować, kurwa, albo murzyna zastrzelić, dostaję białej gorączki – mówi Kukiz na nagraniu.

Jak dalej przekonuje Kukiz – który dla pewności pyta swojego rozmówcę czy nie nagrywa tej rozmowy – Zawisza wyjątkowo natarczywie jeździł za nim do tego stopnia, że o mało co „nie wpierdolił mu”.

 – Jak za mną chodził ten – nie nagrywasz mam nadzieję? – Jak za mną jeździł ten skurwysyn, ten Zawisza, wszędzie.. chciałem mu z dyni przypierdolić w moment… – mówi Kukiz.

Zawisza odpowiada Kukizowi po słowach o „wpier*olu z dyńki”

Kukiz nagrany. Sugeruje, że to on „rozwalił Ruch Narodowy”

Kto nagrywał Kukiza? Tłumaczą kim są, zapowiadają, że po Zawiszy następny jest Bosak

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPOGRZEB KORWINY – ROZKMINIĆ ANTYSYSTEMOWCA
Następny artykułKukiz nagrany. Sugeruje, że to on „rozwalił Ruch Narodowy” (audio)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również