UDOSTĘPNIJ

We wtorek 5 maja, na godzinę przed debatą wszystkich kandydatów w TVP, Bronisław Komorowski spotka się z trzema dziennikarzami. 

Prezydent zapowiedział, że weźmie udział w debacie, ale tylko jeśli dojdzie do drugiej tury. Tym samym kategorycznie wykluczył uczestnictwo w pierwszym terminie, aczkolwiek nie było to zaskoczeniem, ponieważ już wcześniej deklarował, że nie pojawi się na politycznym ringu przed 10 maja.

Debata TVP, w której weźmie udział reszta kandydatów odbędzie się 5 maja o godzinie 20.30. 60 minut przed, prezydent spotka się z trzema dziennikarzami: Jarosławem Gugałą, Marcinem Piaseckim i Przemysławem Szubartowiczem. „Debatę” Polsatu opatrzono tytułem „Trzech na jednego”.

Przeciwnicy Bronisława Komorowskiego twierdzą, że to tchórzostwo i farsa. Zwolennicy zaznaczają, że nie ma sensu, by prezydent uczestniczył w debacie z 10 kandydatami, którzy wspólnie byliby przeciwko niemu.

debata komorowski

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułBraun, Korwin, Kukiz – finisz genialnej kampanii
Następny artykułAfera? Głos na Komorowskiego dotarł do dziennikarza Republiki
Wiadomości Pikio
Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również