UDOSTĘPNIJ

W czasie ciszy wyborczej zabroniona jest pod groźbą kary wszelka agitacja. Jej założenie jest takie, że obywatele mają ponad dobę, by zastanowić się nad wyborem, będąc wolnymi od wszelkich wpływów. Doświadczenie pokazuje, że cisza nie sprawdza się w pełni, a obywatele obchodzą ją jak tylko mogą.

Internauta z serwisu Wykop.pl odkrył, iż TVP na czas ciszy wyborczej usunęło materiał video z Grzegorzem Braunem. Kandydat na prezydenta w rozmowie z dziennikarzem telewizji w ostrych słowach wypowiadał się o „polityce” TVP i o tym, że „nałożone zostało na niego embargo”.

Jak pisze internauta, 5 minut przed rozpoczęciem ciszy wyborczej udostępnił na Facebooku link do wywiadu z Grzegorzem Braunem. W playerze wyświetliła się informacja, że materiał jest niedostępny. Użytkownik serwisu zamieścił screena i pokazał, że pozostałe wywiady można było oglądać.

Co ciekawe, wywiad ponownie jest dostępny na stronie TVP.

braun tvp

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNowy spot Komorowskiego „Jestem za JOW-ami” Przejmie wyborców Kukiza?
Następny artykułNiech motłoch ma nadzieję, że ma na coś wpływ
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również